Štěpáne moc děkujeme:

· asi před hodinou

Nejlepší z nejlepších autoškol v UH. Skvělý přístup, žádné stresy, naprostá pohodička.
Děkuji za úspěšné projití vaší autoškolou, za vaši ochotu, trpělivost a hlavně za pevné nervy 😀 Všem doporučuji!

Jana Šerková · 20. únor 2017

Velké díky autoškole Red Horse že jako jediná v širokém okolí nabízí své služby i lidem s postižením.Měla sem tu čest být jedním z těchto lidí.
Mé největší poděkování patří instruktoru Romanu Špendlíkovi,který i přes značnou ztrátu svých nervů dokázal nadlidský výkon a dovedl mně až k dnešním úspěšným závěrečným zkouškám.
Smekám před Vámi a ještě jednou děkuji.
Celé autoškole Red Horse přeji spoustu spokojených žáků a absolventů.
Bylo mi ctí.
Andrea Mankova napsal(a) recenzi na Red Horse s.r.oHvězdičky (5)

Tak už to mám za sebou 🙂 ….musím celý „team“ pochválit. Zde jde vidět, že to není jen prace. Víte. ..to není jen odjezdit pár žáků, vzít si za to odměnu a pokračovat dál. Z každého z nás mají velkou radost a přitom si člověk ani neuvědomuje, kolik je to stoji času, úsilí a nervů. Ne každému to jde hned ze začátku .Někdo je nervózní, někdo má strach ,ale tento „team “ vás zbaví zábran to mi verte. Já mela jedno obdobi opravdu tezke a zvládla jsem to .A to podotýkám, že jsem ještě nedávno věděla pouze to, od čeho je volant 😀.Kdyz si člověk sečte ten jejich čas traveny za volantem s námi, že to autíčko potřebuje i nakrmit aby nás vezlo, že potřebuje i údržbu aby ta jízda byla bezpecna. ……tak i jejich ceník je v podstatě za hubičku. Instruktoři skveli, každý z nich vam da něco ze sebe. A proto opravdu MOC DOPORUČUJI všem kteří otaleji, s touto autoškolu se není čeho bát 🙂.