Školící středisko

Pilote Professionnel, s.r.o.

Rádi bychom Vám představili nové školící a výukové středisko, které jsme nově vybudovali v Uherském Hradišti na Zeleném náměstí (areál bývalých Kasáren).

MODERNÍ SYSTÉM VÝUKY ŘIDIČŮ

V novém systému výuky jsou animované křižovatky. Instruktor vybere typ křižovatky a rozmístění automobilů a žáci určí pořadí průjezdu křižovatkou. Spustí se animace a žáci sami mohou vidět výsledek svého rozhodnutí, zda zvolili správný průjezd křižovatkou nebo jestli dojde ke kolizi vozidel.

Školící středisko Uherské Hradiště

Školící středisko Uherské Hradiště – učebna

OBČERSTVENÍ

Žáci a řidiči na školení mají v době výuky občerstvení zdarma. V době přestávky je možno využít blízké jídelny k teplým i studeným jídlům.

ZKUŠENÍ INSTRUKTOŘI

Výuka probíhá pod vedením zkušených instruktorů autoškoly, kteří jsou pravidelně proškolováni ze zákonů a vyhlášek. Zásluhou instruktorů je v naší autoškole úspěšnost získání řidičského průkazu velmi vysoká.

KVALITNÍ ZÁZEMÍ

Naše kompletní nabídka výcviku řidiče od malého motocyklu až po autobus včetně zázemí naší autoškoly je v současné době na špičkové úrovni.

Dveře naší autoškoly jsou otevřeny dokořán všem zájemcům o kvalitní výcvik k získání řidičského průkazu jakékoliv skupiny.