Novinky

Novinka!!! Jak se rychle a snadno přihlásit do výcviku autoškoly?

Snadněji už to nepůjde! Stačí vyplnit formulář on-line na https://www.redhorse.cz/prihlaska/ a obratem získáte do vašeho emailu vyplněnou žádost a potvrzení k lékaři. Pak jen formuláře vytisknete, zajdete k lékaři a výcvik může začít. V mobilní aplikaci se můžete přihlásit na teoretickou výuku, sledovat kolik hodin jste odjeli a kolik vám zbývá. Naše autoškola, využívá nejmodernější technologie.

Hodnocení, které potěší!

 Štěpáne moc děkujeme:

· asi před hodinou

Nejlepší z nejlepších autoškol v UH. Skvělý přístup, žádné stresy, naprostá pohodička.
Děkuji za úspěšné projití vaší autoškolou, za vaši ochotu, trpělivost a hlavně za pevné nervy 😀 Všem doporučuji!

Jana Šerková · 20. únor 2017

Velké díky autoškole Red Horse že jako jediná v širokém okolí nabízí své služby i lidem s postižením.Měla sem tu čest být jedním z těchto lidí.
Mé největší poděkování patří instruktoru Romanu Špendlíkovi,který i přes značnou ztrátu svých nervů dokázal nadlidský výkon a dovedl mně až k dnešním úspěšným závěrečným zkouškám.
Smekám před Vámi a ještě jednou děkuji.
Celé autoškole Red Horse přeji spoustu spokojených žáků a absolventů.
Bylo mi ctí.
Andrea Mankova napsal(a) recenzi na Red Horse s.r.oHvězdičky (5)

Tak už to mám za sebou 🙂 ….musím celý „team“ pochválit. Zde jde vidět, že to není jen prace. Víte. ..to není jen odjezdit pár žáků, vzít si za to odměnu a pokračovat dál. Z každého z nás mají velkou radost a přitom si člověk ani neuvědomuje, kolik je to stoji času, úsilí a nervů. Ne každému to jde hned ze začátku .Někdo je nervózní, někdo má strach ,ale tento „team “ vás zbaví zábran to mi verte. Já mela jedno obdobi opravdu tezke a zvládla jsem to .A to podotýkám, že jsem ještě nedávno věděla pouze to, od čeho je volant 😀.Kdyz si člověk sečte ten jejich čas traveny za volantem s námi, že to autíčko potřebuje i nakrmit aby nás vezlo, že potřebuje i údržbu aby ta jízda byla bezpecna. ……tak i jejich ceník je v podstatě za hubičku. Instruktoři skveli, každý z nich vam da něco ze sebe. A proto opravdu MOC DOPORUČUJI všem kteří otaleji, s touto autoškolu se není čeho bát 🙂.

Výcvik pro handicapované

Nabízí výuku a výcvik tělesně postiženým občanům! Máme k tomu plně upravené vozidlo Suzuki Swift s automatickou převodovkou a s ručním ovládáním plynu a brzdy pod volantem. Zajišťujeme i ubytování s plnou penzí po celou dobu výcviku. Bližší info na tel. 608960955 nebo v kanceláři v Uh. Hradišti.

Provádíme výcvik s automatickou převodovkou

Do naší stáje červených koní přijel zcela nový koník, tentokrát s automatickou převodovkou. Opět jsme zůstali věrni naší mateřské značce Suzuki Swift ze SIMCARU Fryšták a naším dvorním designerům – Rallye desingu Vytvořili jsme společně líbivý, lehce ovladatelný vůz, který si jistě najde své příznivce.

Sázíme na to, že vozy s automatem si rychle klestí cestu před dosud tradičně propagovanými a užívanými vozy s manuální převodovkou. Téměř každý, kdo zkusil jízdu v automatu, nám dá za pravdu, že už by neměnil.

Vozidla s automatickou převodovkou jsou vhodná pro ty, kteří nechtějí řadit nebo nemají pro řazení cit a chtějí si užívat komfort při jízdě. Jsou vhodná pro invalidy. Vozidla s automatickou převodovkou jsou cenově dostupná a spotřebou srovnatelná s vozidly s manuální převodovkou. Jejich pořizovací cena se pohybuje na úrovni ceny vozidel s  dieselovými motory. I ti, kteří nejsou zdatnými řidiči lehce zvládnou jejich ovládání. Vozidla nemají spojkový pedál, a tak jednou nohou řidič ovládá plyn nebo brzdu, nemusí mít strach z rozjezdů. Auto s automatickou převodovkou prakticky nikdy nemůže zhasnout nebo couvat při rozjezdu do kopce. Řidič pouze voličem nastaví jízdu vpřed nebo vzad a o další řazení se postará automat.